Door de corona is onze dienstverlening aangepast. Wij werken alleen volgens afspraak. Het dragen van een mondkapje in de hal van het gemeentehuis is verplicht voor iedereen vanaf 13 jaar.  

Contact in de wijken

Diemen is verdeeld in een aantal wijken. Per wijk vindt u de contact personen die u als inwoner kunt raadplegen.

Diemen Zuid

Coördinator

Peter van der Meer
 T (020) 31 44 888
 E peter.van.der.meer@diemen.nl

Wijkwethouder

Lex Scholten
 T (020) 31 44 888
 E bestuurssecretariaat@diemen.nl

Wijkhandhaver

Jeffrey Hahn
 T (020) 31 44 888
 E handhaving@diemen.nl

Wijkagent

Gerard Doornekamp
E gerard.doornekamp@politie.nl

Diemen Centrum

Coördinator

Linda Scherpenzeel 
T (020) 31 44 888
linda.scherpenzeel@diemen.nl

Wijkwethouder

Jeroen Klaasse
 T (020) 31 44 888
 E bestuurssecretariaat@diemen.nl

Wijkhandhaver

Roy Janmahomed
 T (020) 31 44 888
 E handhaving@diemen.nl

Wijkagent

Joan Zweerus
 T 0900-8844
 E joan.zweerus@politie.nl

Diemen Noord

Coördinator

Frank Put
 T (020) 31 44 888
 E frank.put@diemen.nl

Wijkwethouder

Matthijs Sikkes - van den Berg
 T (020) 31 44 888
 E bestuurssecretariaat@diemen.nl

Wijkhandhaver

Barry van Beeren
 T (020) 31 44 888
 E handhaving@diemen.nl

Wijkagent

Carola van der Laan
 T 0900-8844
 E carola.van.der.laan@politie.nl

Holland Park / Bergwijkpark

Wijkportefeuillehouder

Erik Boog
(T) (020) 31 44 888
E bestuursecretariaat@diemen.nl

Wijkhandhaver

John Foort
T (020) 31 44 999
E handhaving@diemen.nl

Wijkagent

Giovanna Masala
T 0900-8844
E giovanna.masala@politie.nl