Let op: op vrijdag 24 januari kunt u vanaf 15.30 uur geen gebruik maken van DigiD op de website van de gemeente Diemen vanwege technisch onderhoud. Dit duurt mogelijk tot en met 25 januari.
Nieuwe brug voor fietsers en voetgangers bij Station Diemen Zuid
De nieuwe brug voor fietsers en voetgangers in Diemen Zuid is klaar. De brug ligt ter hoogte van de rotonde bij station Diemen Zuid. Deze week worden rond de brug nog wat laatste dingen afgerond, maar de brug is vast open.
Met de brug is er een logische en snellere verbinding voor fietsers vanaf de Bergwijkdreef naar het station Diemen Zuid en Holland Park. Voor voetgangers betekent het een snellere route van het station naar de bushalte aan de rotonde.
De brug is aangelegd door de gemeente Diemen en mede mogelijk gemaakt door de Vervoerregio Amsterdam.