Contactpersonen, informatie en advies

Als (startende) ondernemer kunt u voor informatie en advies contact opnemen met onderstaande personen.  

Bedrijven

Mevrouw Barbara Abraham, e-mail: barbara.abraham@diemen.nl

Starters en ruimtezoekers 

De heer Milan Plug, e-mail: milan.plug@diemen.nl

Wijkcoördinator

De heer Wim Verbree (020) 31 44 871,e-mail wim.verbree@diemen.nl

Horeca en vergunningen

Mevrouw Nihal Kartal, e-mail nihal.kartal@diemen.nl

Bijstand zelfstandigen (BBZ en IOAZ)

Mevrouw Inge Weenink, telefonisch bereikbaar tussen 10.00 en 11.00 uur,  e-mail socialezaken@diemen.nl 

Meer informatie vindt u op Bijstand voor zelfstandigen

Sociale duurzaamheid en re-integratie

Mevrouw Melahat Polat, e-mail melahat.polat@diemen.nl 
De gemeente vindt het belangrijk om mensen met een uitkering weer aan het werk te helpen. U krijgt gratis ondersteuning door bemiddeling van de participatiecoach. Meer informatie www.wspgrootamsterdam.nl

Aanmelden nieuwsbrieven, bedrijvenpanel, overleg Bergwijkpark e.d.

Mevrouw Priscilla Arendse, e-mail priscilla.arendse@diemen.nl.

IN Amsterdam (voorheen Expat Center Amsterdam) 

IN Amsterdam biedt een one-stop-shop voor internationaal talent en helpt bij verblijf- en werkvergunning. Kijk voor meer informatie op de website van IN Amsterdam